×

Albumy filmowe

W co ubrać film ślubny?

Przedstawiam Wam albumy na film ślubny, drewniane pudełka, okładki skórzane. W cenie filmu Para młoda otrzymuje jeden album z linii Classic Pro. Album jest bardzo trwały, odporny na zabrudzenia i uszkodzenia, wykonany ręcznie w profesjonalnej introligatorni Najlepsze Foto.

Sami zobaczcie !

Album na film i fotografię slubną COMPLETTE

Film ślubny 4K album

Zestaw Complete 

to produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Dzięki niemu będziesz miał cały swój ślub i wesele na filmie i fotografiach, w formie papierowej i cyfrowej, w jednej, eleganckiej oraz spójnej oprawie.

Produkt dostępny jest w kilku popularnych liniach: Classic, Akryl Prestige, Czarna Gwiazda, Biała Dama oraz Gamma. W każdej z tych kolekcji znajdziesz ciekawe wzory opraw.

W komplecie wybierasz produkt główny: Fotoalbum ze sztywnymi kartami, lub Fotoksiążkę PRO czy DreamBook z miękkimi stronami. Dobierzemy do niego kolorystycznie pasujące pudełeczko, wykonane ręcznie, z dbałością o najmniejszy detal. Jeśli zechcesz – opakowanie poszerzymy o miejsce na nośnik danych w zgrabnej wersji mini, lub standard – z pięknym filmem ze ślubu.

Complete szczególnie polecamy do zamknięcia w nim filmów i zdjęć narzeczeńskich, ślubnych, komunijnych, z uroczystości chrztu świętego, ale także ciążowych, noworodkowych, dziecięcych czy rodzinnych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna i elegancka prezentacja fotografii.

Pokochacie ten prosty, a zarazem wyrafinowany produkt.

Album na film CLASSIC PRO

USB W OPAKOWANIU

to czarny pendrive standard 3.0, zamknięty w ręcznie robionym pudełeczku o formacie 14x15cm. Prawa strona wnętrza opakowania wypełniona jest ciemną gąbką, lewa to miejsce na Twoje zdjęcia. Opakowanie dostępne jest linii: Classic, z szerokim wyborem materiałów na oprawę i możliwością wykonania okienka oraz Kreativ 100%, gdzie projekt obejmuje całą okładkę. Personalizujemy również sam nośnik danych, czyli na jednej stronie może być data ślubu, na drugiej inicjały lub Wasze imiona. Możecie też zrezygnować z USB, wtedy zamawiacie samo pudełeczko.

Classic Pro

Polecam linię Classic Pro – najczęściej wybieracie taki album jako Pary Młode. Cenicie je za jakość wykonania, estetykę, trwałość na pokolenia. Piękne kolory okładek, jak też  bogaty wybór faktury tkaniny i ekoskóry pozwoli Wam podkreślić wyjątkowy klimat i styl Waszego Ślubu i Wesela.

Album na film MINI BOX

PENDRIVE MINI BOX

to ręcznie wykonane niewielkie pudełeczko, zawsze z nośnikiem danych w wersji mini, z dopasowaną kolorystycznie do oprawy wstążeczką. Jego mały format sprawia, że wyglądem przypomina szkatułkę, co dodaje mu eleganckiego charakteru. Ponieważ jego okładka może zostać wykonana z ekoskóry, tkaniny introligatorskiej lub tkanin duo, tworzy eleganckie uzupełnienie ślubnego filmu dla Fotoalbumu, czy Fotoksiążki, stanowiąc z nią estetyczny, dopasowany komplet.

Album na film LUXURY WOOD

Pudełka z drewna dębowego

Kolekcja opakowań Luxury Wood jest wyjątkowa, dla tego że jest wykonana ze szlachetnego drewna dębowego.

Drewno jest obrabiane ręcznie,  gwarantuje to unikatowy charakter produktu. Szczotkowanie podkreśla unikatowy wzór słojów. Ostatecznego koloru nadaje bejcowanie w kolorze dębu rustykalnego. Olej naturalny nakładany jako zabezpieczenie jest ostatnim etapem wykończenia. Na drewnie można wykonać według własnego wzoru grawer metodą wypalania laserowego grawer. Grawerowanie kosztuje około 100 zł. i jest wyceniane indywidualnie.

Wnętrze pudełka  jest wykonane z twardej gąbki  pokrytego aksamitnym flokiem najwyższej jakości. W centralnej części jest wytłoczenie na umieszczenie pamięci USB.

Wymiary zewnętrzne: 165 mm x 140 mm x 35 mm.

.

Album na film RUSTICAL WOOD

Pudełka z drewna sosnowego

Na film ślubny polecam indywidualnie wykonane pudełko drewniane na zdjęcia 15x23cm z pendrivem drewnianym – pojemność do wyboru.

Pudełko jest wykonane z drewna sosnowego z przedziałem na pendriva i odbitki, przedział na pendrive drewnianego znajduje się na mchu plus do tego szyszki. Opakowanie jest estetycznie połączone i uszlachetnione, pendrive grawerowany jest wykonany z kawałka drewna, są one wykonane ręcznie, a co za tym idzie każdy nośnik USB jest inny wiec mogą wyglądać inaczej niż na zdjęciu.

Na przodzie wysuwanego opakowania wykonujemy grawer, który wypalamy laserowo.

Historia – kasety VHS

Czy wiecie że kiedyś kamerzysta oddawał film na kasecie VHS? Kiedy nastąpił gwałtowny przypływ do Polski magnetowodów, i pojawiły się masowo wypożyczalnie kaset, również  narodziła się epoka filmów ślubnych VHS.

Płytki z wesela czyli film na DVD

Gdy magnetowidy zaczęły kończyć swój żywot po obejrzeniu setek filmów z Rambo i Mc Gayverem 🙂 pojawiła się dla kasety VHS trwalsza jakościowo konkurencja – Płyta DVD.