11listopad

Podziękowania

https://youtu.be/SDrrpfTzXTs

Ile kosztuje taki teledysk? Sprawdźcie tutaj.

 FILMOWE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szukacie wyjątkowego prezentu dla swoich rodziców, który będziecie mogli wręczyć podczas swojego wesela? Same kwiaty i kosze prezentów nigdy nie wypowiedza Waszej wdzięcznosci. Postawcie na żywy przekaz, na obraz i słowa wypowiedziane tylko dla Waszych rodziców.  Idealnym prezwentem jest  dedykowany Rodzicom film. Jeślim jesteście z daleka chętnie zrealizuje Wam taki teledysk. Plenery nad morzem, w Gdańsku czy Krakowie nie są problemem.

Filmowe podziękowania dla rodziców to kilkuminutowy teledysk, z Wami w roli głównej, w trakcie którego dziękujecie swoim rodzicom za to co najważniejsze, za piekne dziecinstwo, przygotowanie do drorosłego zycia . Taki film jest wyświetlany podczas wesela. Na pewno wywoła on wiele radości i łez wzruszenia  nie tylko u Waszych rodziców ale także u gości. W takim filmie mozecie o tym wszystkim opowiedzieć też z odrobioną humoru. Podpowiem Wam jak to zrobić.

SCENARIUSZ

Każda para ma inną historię, inne oczekiwania. Dlatego dla każdej Pary Młodej  układam unikalny scenariusz do takiego teledysku, uwzgledniając Wasze pomysły i sugestie. Równiez muzyka dobrana jest do Waszego gustu i klimatu podziekowań.

JAK REALIZUJĘ TELEDYSK

Mam duże doświadczenie w pracy z Wami przed kamerą. Nie musicie się obawiać że coś pójdzie nie tak. Tutaj w przeciwieństwie do filmu ze ślubu, możemy zrobić kilka wersji tego samego ujęcia, powtórki. Jest dialog,praca z uśmiechem, i Wasza przyjemność bycia ze sobą. Nie stresuję Was, pozostawiam Wam swobodę wypowiedzi, kontroluje nagranie na żywo, abyście, jak najlepiej się na nim zaprezentowali. Staram sie tez dobierać odpowiednie miejsca i pory, jeżeli krepujecie się osób postronnych.

GOTOWY FILM Z PODZIĘKOWANIAMI DLA RODZICÓW

Teraz możecie się zrelaksować i oczekiwać na gotowy film, który później będziecie mogli wyświetlić w trakcie podziękowań dla rodziców na Waszym weselu. taki film moze byc też prezentem rzeczowym. Daję Wam taki film w pięknej okładce na płycie DVD lub pamieci pendrive. Na pierwszej stronie okladki może być Wasze wspólne zdjecie, a wewnątrz szczególna dedykacja.