×

Atrakcje na wesele

Wesele to nie tylko pierwszy taniec, smaczne gorące dania, zabawa przy muzyce, i oczepiny. Coraz więcej Par Młodych poszukuje ciekawych atrakcji które wygonią gości zza stołów a nawet z sali weselnej w plener, aby przeżyć z Parą Młodą coś wyjatkowego i oryginalnego, co będzie się pamiętać przez lata.

atrakcje wesele

Porwania

Na jednym z wesel na salę nagle weszła policja i wyłaczyła sprzęd DJ-owi. Powiedzieli że koniec zabawy, Mlodzi nie zapłacili za wynajem sali i koniec wesela. Wyglądało to tak naturalnie, i oczywiście było też zaskoczeniem dla Pana Młodego, że goście oniemieli. Po chwili policjanci ( przebierańcy weselni )  dali się okupić gościom weselnym odpowiednimi funduszami, ktore – przeznaczono na wózek dla dzieci Pary Młodej 🙂

To tylko przykład. Można też porwać Pannę Młodą przez dawnego wielbiciela. Pan Młody organizuje pościg i poszukiwania – tylko od Młodych zależy jak bardzo realistycznie to będzie wyglądało.

Na innym weselu zjawila się tajemnicza dziewczyna w ciąży i zabrala mikrofon DJ-owi. Jak się domyślacie przedstawiła się jako była dziewczyna Pana Młodego którą zostawił w odmiennym stanie. Tutaj Pan Młody i Pani Młoda byli tak zaskoczeni, że zastanawiałem się czy nie będzie przypadkiem najkrótrzego małżeństwa w historii 🙂 Potem oczywiście poduszka z pod sukienki wyjaśniła całą sytuację. Jednak Pan Młody bzrobił się blady, i zastanawiałem się czy rzeczywiście miał coś za uszami.

Jeśli jednak nie macie tak mocnych nerwów, a ktoś starszy może dostać zawału, proponuję bardziej klasyczne atrakcje na Wasze wesele, które będą również mile wspominane.

Sztuczne ognie

Współczesne kamery im aparaty doskonale filmują w słabym oświetleniu i nocą. Pozwala to na zrobienie pięknych ujęć w świetle sztucznych ogni trzymanych przez gości. Ta atrakcja jest nazywana często Iskierką czy Płomykiem Miłości, ponieważ goście zapalają swoje ognie od ognika Pary Młodej. Piękny wzruszający symbol, i jeśli jest to prowadzone w romantyczny sposób przez dobrego DJ-a naprawdę wzruszająca chwila. Pamiętajcie aby zadbać o dostateczną ilość miejsca na taki pokaz na świerzym powietrzu i ustawienie gości aby fotograf i kamerzysta zrobili piekne ujęcia zanim, ognie zgasną.

Fajerwerki

Piekny pokaz sztucznych ogni na niebie? Jest naprawdę piękny. Ale należy pamiętać o dwóch rzeczach. Wystrzał fajerwerków musi być w bezpiecznej odleglości od obserwatorów. Drugim warunkiem jest zorganizowanie tego pokazu najlepiej przed godziną 22, czyli przed ciszą nocną. Pokaz fajerwerków jest przecież oprócz sopektakularnych eefektów świetlnych równiez bardzo glośny. Dla czego? Fajrwerki po godzinie 22 są możliwe tylko w Nowy Rok i Wielkanoc. Właściciel sali weselnej wie czy nikomu w pobliżu taki hałas nie bedzie przeszkadzał. Inaczej mozemy się naraźić na mandat za zakłócanie spokoju okolicznym mieszkańcom.

Należy też pamietac o pogodzie, ponieważ nie wszystkioe fajerwerki sa przystosowane do pokazów gdy jest trochę mglisto czy deszczowo, mogą poprostu zamoknąć i narazimy gości tylko na niepotrzebne oczekiwanie. Dobrze jest taki pokaz powierzyć profesjonaliście.

Fotobudka

Fotobudka podbiła niezaprzeczalnie rynek slubnych atrakcji. Śmieszne zdjęcia ktore ozemy obejzec niemalze natyuchmiast po zrobieniou czesto przebijają popularnością sesje fotograficzne ktore fotograf robi Wam z Waszymi gośćmi. Co prawda jakościowo nie ma dwóch zdań że ładna sesja fotografa z gośćmi np. z drewnianą ramką będzie technicznie i artystycznie lepsza, ale jak widzę na weselach goście swobodniej się czują przed aparatem fotobudki i wtedy puszcza im fantazja na niezwykle oryginalne ujęcia.

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla seniorów

Nie zapominajmy o nich! Nie raz będziemy mieli okazję filmowac młode pokolenie, a nasi seniorzy bywa – taka jest prawda – nie często mają ostatnią  okazję aby w ostatnich latach swojego życia przezyć wyjatkowe chwile z nowa Parą Młodą. Zróbcie dla nich wyjatkowy show, który wycisnie im łzy z oczu, kiedy widząc Wasze szczęscie poczuja spełnienie się w ich doczenym życiu. Nie pozwólcie aby byli tylko biernymi gośćmi za stołem, wprowadźmy ich chociaż przez kilka chwil na parkiet,  opowiedzie o nich, o ich długoletnim małżeńskim stazu który będzie dla Was wzorem. Zagrajcie im choćby Mieczysława Foga, Franka Sinatry czy inną piękną piosenkę o miłości z ich dawnych lat. Tak jak w przysłowiu – śpieszmy się kochać ludzi …

Bardzo często właśnie dziadkowie są naszymi ,,rodzicami,, gdy mama  o tato szli do pracy, zarabiając na wasz dobry los, wykształcenie, lepszy  życiowy start, wspólne szczęśilwe życie obok ukochanej osoby. To ich wspólny wysiłek, żyuciowe przesłanie, za które właśnie na weselu możecie się odwdzięczyć.