×

Filmowanie studniówek

Filmuję studniówki ciekawie, dynamicznie, realizuję utrzymane w młodzieżowym klimacie reportaże i teledyski ze studniówek.

Film ze studniówki jest więc piękną pamiątką na lata. Studniówka to jedno  z ważniejszych wydarzeń w życiu. Filmuję ciekawe, realizuję utrzymane w młodzieżowym klimacie reportaże ze studniówek. Filmowanie studniówki, szczególnie poloneza odbywa się z kilku kamer, piękne dynamicznie zmieniające się ujęcia. Każda para będzie pokazana, piękny wystrój sukienki maturzystki, wyszukana fryzura i makijaż,  oraz jej przystojny partner. Wieloletnie doświadczenie, to optymalizacja ceny, doskonałe wyczucie klimatu i zachwycające sceny z poloneza, jak też ponadczasowe klubowe klimaty zabawy w światłach dyskoteki.

Pierwsze takty poloneza do dla Was dreszcz emocji, wtedy jako kamerzysta asymiluję się z pięknym układem choreograficznym nadając mu szczególnej ekspresji w filmie,  najważniejszego egzaminu w życiu, otwierającym nowe horyzonty.

Wiele przygotowań na studniówkę, przypomina przygotowania do ślubu. Sprawdźcie tutaj.Jak ubrać się na studniówkę?

Pieknym i mlodym we wszystkim jest dobrze. Ale studniówka to przełom w życiu każdego ucznia. warto to docenić wybierając strój. Chłopcy nie maja z tym większego problemu. Zwykle obowiazuje ścisły wzór, styl jakie ubranie wybrać.

Ubranie dla ucznia, mężczyzna na wydaniu

Studniówka jest przynajmniej w jej oficjalnej części, bardzo firmalnym wydazeniem, które wymaga okazania odpowiedniego szacunku dyrektorowi szkoły, nauczycielom, rodzicom. Zwykle robi się to przez noszenie garnituru. Obowiązujacymi kolorami sa kolory ciemne, grafitowe, czarne lub granatowe.  Jeśli świat ubrań formalnych okaże się dla Ciebie wciągający, nauczysz się już wkrótce, że kolor czarny, to ubranie, które Czarny garnitur nadaje się na nią doskonale.

Nie koniecznie musi to byc idealna czerń, czasem lepiej wyglada na filmie studniówkowym czy fotografiach jaśniejsza odmiana, granat, lub grafit. Wazne aby nie był to lśniacy materiał lub drobna kratka.

Wiele klas czy szkół ustala wczesniej wybrany kolor garnituru, muchy, czy innych elementów stroju i wtedy trzeba się dostosować.

Garnitur

to ubranie o bardzo bogatej formie, która oferuje wiele interesujących opcji. Możesz zatem postawić np. na garnitur dwurzedowy który wywodzi się od munduru wojskowego i swoimi klapami frakowymi oraz dwoma rzędami guzików przyciąga spojrzenia innych, cały czas pozostając dyskretnie eleganckim. Opcją, którą ja chciałbym Ci jednak zaproponować, jest jednorzędowy garnitur z możliwością rozbudowania go do zestawu trzyczęściowego. Garnitur trzyczęściowy jest bardziej formalny niż dwuczęściowy i ma jeszcze jedną ważną cechę – zawiera w sobie także garnitur dwuczęściowy. Od lat powtarzam Panom Młodym, którzy wybierają garnitur ślubny (ten etap jeszcze przed Tobą), że największą zaletą garnituru trzyczęściowego jest fakt, że kamizelkę w każdej chwili można zdjąć

o.