×

Prawa autorskie

Fotografie w serwisie this-moment.pl

Fotografie i materiały filmowe pochodzą z materiałów własnych. Podlegają one również przepisom polityki prywatności.
Rozpowszechnianie, kopiowanie bez uprzedniej zgody autora zabronione.
Inne fotografie, pochodzą z serwisów freepik.com, 123rf.com, shutterstock.com, alamy.com, fotolia.com i zostały zakupione z licencją wyłącznie do wykorzystania w tej stronie internetowej. Dalsze rozpowszechnianie zabronione.
Pozostałe fotografie pochodzą z serwisu pixabay.com oraz unsplasch.com i użyte w celach poglądowych na licencji creative commons. Ich dalsze rozpowszechnianie przez bezpośrednie pobieranie z tej strony internetowej, a w szczególności zarobkowe udostępnianie zabronione.

Treści udostepnione

Istnieje możliwość że serwis udostępnia treść innego autora, za zgodą i zaznaczeniem źródła. W pozostałych przypadkach, lub po pojawieniu się nieznanego roszczenia, zobowiązuje się do usunięcia treści w możliwie szybkim terminie. Dalsze rozpowszechnianie ich ze strony serwisu this-moment.pl zabronione.

Muzyka

Utwory muzyczne, odtwarzane w serwisie, pochodzące z youtube.com z kanału autora strony lub z własnego serwera, wykorzystane są z uznaniem roszczenia zachowania prawa do korzyści przez ich wykonawców lub autorów. Pozostale utwory pochodzą z darmowej biblioteki facebook.com i youtube.com. Dalsze rozpowszechnianie ich ze strony serwisu this-moment.pl zabronione.

Znaki graficzne

Logo i nazwy innych firm, w tym zastrzeżone, prezentowane są jedynie w celach informacyjnych, związanych z prowadzoną działalnością, kożystaniem z produktów tych firm, lub współpracą z daną firmą. Dalsze rozpowszechnianie ich ze strony serwisu this-moment.pl zabronione.

Logo serwisu

Nazwy własne, w tym logo są własnością autora i podlegają ochronie. Dalsze ich rozpowszenianie, lub pobieranie z innych serwisów gdzie autor je udostępnił, bez zbody autora zabronione.