×

Perspektywa i detale

Uwielbiamy film i sposób, w jaki pozwala on nam ożywić wyobraźnię. 

Na początku filmu dajemy Wam kilka rzeczy do odgadnięcia. Odkrywamy powoli detal po detalu ślubnej sukni, otwieramy przed kamerą powoli szkatułkę z obrączkami. Nie ma od razu Pary Młodej, pojawiają się detale, które będziemy z mini kojarzyć, i stopniowo wplatać w ich slubną opowieść.

Potem mogą być dłonie Młodej przyozdobione korsarzami, czy zegarek na ręku Młodego.

Zwykle te drobiazgi składajace się na cały wystrój i klimat Młodzi pieczołowicie  szykują na dzień ślubu, szukają długo, dokonują trudnych wyborów aby były wyjątkowe. Buciki, pierścionek, kwiaty, nie można bez nich i od nich zacząć ślubnej opowieści. Pokazują one jak wiele musieli przejść aby znaleźć się tutaj, dzisiaj  w dniu swojego slubu. Dla tego kazda ta najmniejsza rzecz jest w filmie wazna i tworzy jego wyjątkowy klimat i styl.

Lubimy rejestrować wydarzenia dnia, które rozwijają się w czasie rzeczywistym, nie próbując uczynić nikogo aktorem. W naszym życiu tworzymy piękne i niepowtarzalne ręcznie robione filmy. Uwielbiamy to, co mamy do powiedzenia na temat najbardziej niesamowitych par i rodzin na świecie.

Więcej o detalach na slub i wesele na moim blogu http://slubne-porady.pl

Jak filmuję detale? Chwila spokoju w czasie przygotowań, dobry sprzęt filmowy. Spostrzegawczośc w czasie samej ceremonii zaślubin.